Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

XB Net i Entain będą nadal dostarczać zawartość wyścigową

XB Net, globalny dostawca premii w zakładach na wyścigi koni i chartów, odnowił współpracę z Entain, międzynarodowym operatorem gier i zakładów sportowych.

Xb Net kontynuuje współpracę z Entain

XB Net , globalne rozwiązanie do zakładów i wiodący dostawca treści premium dla wyścigów koni i chartów w Ameryce Północnej, ogłosił odnowienie umowy dystrybucyjnej w handlu detalicznym i online z Entain , globalny operator zakładów sportowych i gier oraz współwłaściciel BetMGM w USA.

Starszy wiceprezes ds. Międzynarodowych w XB Net, Simon Fraser , oświadczył, że ogłaszając przedłużenie partnerstwa z Entain jest punktem zwrotnym dla firmy, ponieważ marki operatora są bardzo zależne od międzynarodowego sukcesu wyścigów konnych.

Zgodnie z umową XB Net będzie świadczyć wieloaspektowe usługi w zakresie zakładów, dane i obrazy na żywo ponad 60 utworów w Ameryce Północnej. Obecnie XB Net obejmuje około 75% wyścigów w USA, w tym niektóre najbardziej prestiżowe wyścigi, takie jak Pegasus World Cup. Obejmuje również ostatnie dwa etapy tegorocznej potrójnej korony, w tym Preakness i Belmont Stakes i Mistrzostwa Świata Breeders 'Cup w Del Mar w dniach 5 i 6 listopada, sztandarowy sezon sezonu finale.

Fraser powiedział, że kontynuacja partnerstwa jest walidacją pracy zespołu w ciągu ostatnich 12 miesięcy . Według niego pomoże to przywrócić wartość kluczowym interesariuszom w biznesie.

XB Net zapewnia niezawodny zasięg i możliwości zawierania zakładów

Wraz z odnowieniem partnerstwa, XB Net umożliwi firmie Entain optymalizację harmonogramu programowania dla wszystkich swoich marek, zapewniając możliwości obstawiania w celu przyciągnięcia nowych klientów i utrzymania dotychczasowych użytkowników. Dostawca zapewni wiarygodne pokrycie wyścigów krajowych i międzynarodowych markom Entain na wszystkich regulowanych rynkach globalnych.

Według Fraser Entain wsparcie w udostępnianiu wyścigów północnoamerykańskich na żywo większej liczbie klientów pomogło dostawcy rozwijać się na arenie międzynarodowej. Strategia Entain dotycząca globalnej ekspansji jest zbieżna z wizją i wartościami XB Net.

Dążąc do rozszerzenia swojej obecności w skali globalnej, XB Net niedawno połączył siły z LiveScore Bet, bukmacherem LiveScore Group. kolejna umowa kilka tygodni wcześniej z australijskim operatorem zakładów sportowych CrossBet.

XB Net wyróżnia się jako jeden z najbardziej godnych zaufania dostawców treści na żywo z wyścigów konnych w Ameryce Północnej. Oferuje dane z zakładów, transmisje na żywo i strumieniowe przesyłanie wideo w imieniu swoich partnerów, wykorzystując kanały o niskim opóźnieniu z ponad 2, 500 spotkania , nadawanie po 25, 000 wyścigów rocznie.

Entain Group Trading Director Tom Ritzema stwierdził, że Entain przywiązuje dużą wagę do obsługi klienta i innowacji, mając na celu zapewnienie swoim użytkownikom najbardziej niezawodnych relacji sportowych we wszystkich swoich markach. Narzędzia bukmacherskie XB Net, zaawansowane dane i treści dotyczące wyścigów w Ameryce Północnej zwiększą radość graczy przez całe lato pełne wydarzeń wyścigowych, zaczynając w tym miesiącu od Preakness, drugiego etapu potrójnej korony.

Powrót do góry przycisk