Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Zdobądź najprawdopodobniej licencję w Nevadzie od NGC

Brytyjski gigant gier hazardowych Entain oczekuje na trzyletnią licencję na zakłady w Nevadzie, ponieważ Nevada Gaming Commission (NGC) zajmie się teraz tą sprawą w maju 20.

Stan Silver Gotowy do wydania trzyletniej licencji dla Entain

Entain najprawdopodobniej wzmocni swoją obecność w Srebrnym Państwie w ramach trzyletniej licencji po środowym spotkaniu z organami nadzoru gier Nevadan.

Ostateczne słowo w tej sprawie będzie miała Nevada Gaming Commission (NGC) , ponieważ kieruje się na naradę w maju 20. Wydaje się, że głównym zmartwieniem organów nadzorujących Nevadan wydaje się być określony związek z nielicencjonowanymi działaniami w zakresie gier, który był częścią transformacji Entaina.

, Entain prowadzi politykę zerowej tolerancji dla nieuregulowanego hazardu, zrywając wszelkie więzi, które mogą zagrozić profilowi firmy jako podmiotu posiadającego pełną licencję.

Firma wyznaczyła termin do maja 2024 w celu wycofania się ze wszystkich nieuregulowanych rynków, na których może obecnie posiadać niektóre aktywa, co jest długim procesem wycofywania, który ma na celu zapewnienie, że Entain zrobi wszystko dobrze.

Obecnie Entain bada, jakie opcje posiada, aby zachować swoje relacje na rynkach, które mogą nie być w pełni regulowane, i czynić to w przejrzysty i zatwierdzony przez regulacje sposób, do czego firma szukała GVC Holdings, ale teraz może być konieczna zmiana adresu z powodu szybkich zmian regulacyjnych na całym świecie.

Entain Chairman Barry Gibson tak powiedział do Nevada Gaming Control Board (NGCB): „Chcemy być światowym liderem w każdym aspekcie zakładów sportowych. Chcieliśmy być najbardziej ekscytującym i zaufanym operatorem w Ameryce Północnej. ”

Obiecująca transformacja zachęca regulatorów w przypadku Entaina

Entain aktywnie działa na rzecz stworzenia zróżnicowanej i obejmującej wiele jurysdykcji firmy nie tylko w Europie i Stanach Zjednoczonych, ale także na innych kontynentach. Mianowanie Jette Nygaard-Andersen w następstwie wycofania się byłego CEO Shaya Segeva zostało przyjęte jako decydujący moment w branży, z pierwszym kobieta na stanowiskach kierowniczych przejmuje stery w dużej firmie hazardowej.

Było wiele spotkań we wszystkich dziedzinach, co potwierdza deklarowany cel Entain, jakim jest stworzenie lepszego i bardziej sprawiedliwego produktu do gier dla wszystkich. Mocną stroną firmy był fakt, że wykorzystuje technologię do przewidywania zachowań konsumentów i pomaga chronić osoby podatne na zagrożenia.

Firma wycofuje wszelkie zaległe aktywa, które może posiadać, z Turcji i Rosji, donosi Las Vegas Review-Journal . W międzyczasie Entain prowadzi spółkę joint venture z MGM Resorts. Roar Digital jest obecnym operatorem jednej z odnoszących największe sukcesy amerykańskich firm oferujących usługi iGaming i zakłady bukmacherskie, BetMGM.

Relacje między Entain i MGM Resorts International doświadczyły niewielkiego wzrostu zaproponował wykup Entain, ale firma argumentowała, że w ofercie znacznie zaniżono jej aktywa i zażądała więcej informacji, po czym oferta została całkowicie odłożona na półkę.

Powrót do góry przycisk