Betamo Casino Pakiet Powitalny
Przewodnik gracza

Zyski z gier na automatach – porady dr Moneybagsa dotyczące automatów

mr moneybags slot machine tips

Szukasz kilku porad dotyczących automatów MR Moneybags? Cóż, może nie. W końcu to twoje pieniądze, więc po co miałbyś chcieć poświęcić czas na badanie, jak pokonać maszynę. W rzeczywistości chcesz się nauczyć, jak pokonać automat, a nie automat.

Zacznijmy więc od zbadania, co tak naprawdę powoduje, że ludzie częściej przegrywają na automatach niż wygrywają. Największym powodem jest to, że po prostu nie dbają na tyle, aby spróbować zrozumieć, jak pokonać maszynę. Chcą tylko spieniężyć swoje wygrane, niezależnie od tego, czy wygrają, czy przegrają. Jest jednak kilka prostych rzeczy, które możesz zrobić, aby zmniejszyć częstotliwość, z jaką tracisz pieniądze na automacie.

Jeśli nigdy nie widziałeś prawdziwej żywej osoby, która odchodzi z maszyny, zanim całkowicie się opłaci, możesz być zbyt uprzejmy. Ale jeśli kiedykolwiek widziałeś, jak ktoś opuszczał automat z resztą pieniędzy, to podejrzewam, że nie był miły. Naprawdę musisz zrozumieć, że tego typu ludzie są nazywani graczami „kotłowni”.

Kiedy grasz na dowolnym automacie, czy to na żywo, czy na ekranie telewizora, masz tylko około dwóch minut gry. Nawet jeśli trafisz jackpot, to i tak będzie stanowić tylko niewielki procent Twoich potencjalnych zarobków. Dzieje się tak, ponieważ bębny wrzutowe nieustannie się zmieniają, a rozmiary jackpotów nadal się zmniejszają. Mając to na uwadze, dobrą strategią byłoby częste granie, ale nie przesadne. Częste granie jest trochę lepsze niż nadmierne granie, ponieważ masz szansę odejść z niektórymi z dużych jackpotów.

Świetną strategią maksymalizacji szans na wygraną jest wiedzieć, kiedy wskakiwać i wysiadać z maszyny. Wiele osób będzie czekać, aż szpule się zatrzymają, aby dokładnie przyjrzeć się maszynie i sprawdzić, czy coś wydaje się możliwe. Ale to nie jest dobry pomysł. Dlaczego? Ponieważ czekanie na maszynie po prostu spowolni grę. Oznacza to, że jackpot w końcu będzie mniejszy i zdobycie go zajmie więcej czasu.

Więc co powinieneś zrobić? Po prostu pamiętaj, aby działać szybko, gdy zobaczysz okazję do zwiększenia swoich szans na wygraną. Oznacza to wejście na maszynę, gdy tylko zobaczysz taką, która wygląda obiecująco. Dr Moneybags ma dla Ciebie wiele wskazówek, jak pokonać wszystkie automaty w Vegas. Jego książka „The Ultimate Slot Machine Guide” to najlepszy podręcznik na temat wygrywania na automatach, z którego możesz skorzystać.

Powrót do góry przycisk