Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Badanie AiGP branży hazardowej ma na celu zmierzenie wpływu Covid-19 DEI

Nowa ankieta mierząca wpływ epidemii koronawirusa na różnorodność, równość i włączenie (DEI) w branży bukmacherskiej i gier została uruchomiona przez Kompleksowy projekt różnorodności (AiDP) .

Wpływ na środowisko pracy w branży hazardowej

Pierwsza w branży ankieta dostępna na całym świecie ma na celu określenie wpływu pracodawców i pracowników, którzy chcą anonimowo dzielić się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami, na postawy i podejście do miejsca pracy.

Kelly Kehn, współzałożycielka AiDP wyjaśnił, że zadając „właściwe pytania” zarówno pracodawcom, jak i pracownikom, organizacja stara się zidentyfikować oba końce wpływu koronawirusa na branżę i opracować odpowiednią strategię radzenia sobie z negatywnymi konsekwencjami i wzmacniania pozytywnego wpływu wspierające.

Ponadto zauważyła, że badanie jest ważnym narzędziem dla globalnej branży zakładów i gier, umożliwiającym pomiar różnorodności, w tym ni równość w miejscu pracy. Ponadto AiGP wykorzysta dane zebrane w ankiecie do edukacji i informowania podmiotów gospodarczych i organizacji z sektora gier na całym świecie o wpływie zarówno na pracodawców, jak i pracowników.

Badanie przeprowadzone we współpracy z Facebook Gaming, ma ostateczny cel, aby określić „długotrwały ślad” choroby w społeczeństwie i miejscu pracy, koncentrując się na osobach pracujących w sektorze gier hazardowych, którego sekcja detaliczna była jedną z najbardziej dotkniętych tymczasowymi zamknięciami i niedawno się rozpoczęła ponowne otwarcie działalności w Wielkiej Brytanii.

Pomiar wskaźnika DEI globalnego miejsca pracy

AiGP, który został uruchomiony w 2017 w celu stworzenia narzędzi dla globalnego przemysłu do rozwiązywania problemów różnorodności, integracji i równości, działa w oparciu o gromadzenie danych, pomiary i wzorcowe pomiary postępów oraz dostarcza wyniki w swoim raporcie rocznym.

„Uważamy, że zmiany najlepiej prowadzi sam przemysł i jeśli możemy ułatwić tę zmianę solidnym doświadczeniem, praktyką biznesową i współpracą, możemy rozwijać się znacznie szybciej niż sami ”.

AiGP

AiGP organizuje również inicjatywy, takie jak niedawno ogłoszone, w ramach sponsoringu korporacyjnego, wielu firm zajmujących się grami, w tym Penn National Gaming, Hero Gaming, Interactive Gaming Group, Playtech, Pronet Gaming, Insight Group i Facebook Gaming #OpenDoors 2021.

Celem kampanii było podniesienie świadomości, w jaki sposób inni mogą wpływać na rozwój zawodowy jednostki, oraz pomoc ludziom w rozpoznaniu potrzeby dodatkowego wsparcia, jeśli mają dalej rozwijać swoją karierę.

Powrót do góry przycisk