Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Betway kontynuuje ekspansję eSports, zostaje sponsorem FURIA

Operator zakładów sportowych online Betway ogłosił, że zgodził się współpracować z brazylijską organizacją eSports FURIA w celu dalszego rozszerzania swojej obecności jako wiodąca firma bukmacherska eSports.

„Jesteśmy bardzo dumni mogąc ogłosić Betway jako naszego nowego partnera”.

André Akkari, Co-CEO, FURIA

Kolejny wysoko profilowy zespół eSportowy w portfolio Betway

W umowie pojawi się krzyżówka międzynarodowa współpraca między Betway i FURIA, w tym treści i aktywacje na platformie transmisji strumieniowej operatora zakładów sportowych BetwayTV, podczas gdy zespół eSports uzyska dostęp do partnerów Betway w kraju i na całym świecie.

„Są światowym liderem w zakładach e-sportowych, który promuje bezpieczny i odpowiedzialny hazard. To bardzo ekscytujący czas dla obu marek i nie możemy się doczekać współpracy z nimi nad kreatywnymi kampaniami treści dla naszych lojalnych fanów. ”

André Akkari, Co-CEO, FURIA

Nowo uzgodniona umowa sponsorska oznacza, że Betway zastąpi poprzedniego partnera FURIA, operatora zakładów sportowych z siedzibą w Ontario, Rivalry, z którym brazylijska organizacja eSports początkowo zawarła umowę partnerską w styczniu 2020 gdy firma bukmacherska chciała zaistnieć na rynkach Ameryki Łacińskiej.

Przemawiając w imieniu Betway na temat nowego Adam Savinson, szef eSportu w brytyjskim bukmacherze, powiedział, że ludzie w Betway byli podekscytowani współpracą z FURIA i dalszym rozwojem biznesu na brazylijskim rynku eSportowym, oferując oddanym fanom w kraju najlepszą zawartość i partnerstwa.

Umowa z FURIA jest ostatnią z serii umów Betway zgodził się w obszarze eSports potwierdzić swoją wiodącą rolę operatora zakładów eSports, który obecnie może pochwalić się kilkoma aktywnymi partnerstwami eSports, w tym z „Made in Brazil” (MIBR) , PSG.LGD’s Dota 2, BIG Clan i Ninjas in Pyjamas .

W styczniu 2020 , Betway zgodził się z brazylijskim zespołem eSports MIBR przedłużyć umowę partnerską o inną rok i zaznacz 4 rok z rzędu operator bukmacherski będzie sponsorem tytularnym najbardziej utytułowanych w kraju Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) profesjonalny zespół.

W marcu licencja Malta

Betway zgodził się przedłużyć umowę partnerską o kolejny skład eSports, bardzo skuteczny Dota 2 zespół PSG.LGD jako bukmacher został również oficjalnym partnerem PSG.LGD.

Obecnie Betway jest w trakcie łączenia się ze spółką celową ( SPAC) Sports Entertainment Acquisition Corp (SEAC) , po Super Group , spółce dominującej za Betway zgodził się na 4. 75 miliard fuzję w zeszłym miesiącu, aby rozpocząć i rozszerzyć swoją ofertę rynkową w USA.

Nowy podmiot gospodarczy zachowa nazwę Super Group i ma dostarczyć $ 450 mln gotówki, gdy transakcja zostanie zamknięta w drugiej połowie 2021, z zastrzeżeniem zgody akcjonariuszy SEAC i innych zwyczajowych zamknięć warunki.

Powrót do góry przycisk