Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Chris Moneymaker wkracza do ACR po problemie technicznym

Z powodu problemów technicznych niektóre turnieje ACR zostały odwołane na początku tego tygodnia. Jako ambasador ACR, Chris Moneymaker zwrócił się do społeczności pokerowej. Podczas gdy prosił o cierpliwość i zrozumienie, Moneymaker zapewnił, że ACR pozostaje zaangażowane w przejrzystość i komunikację z pokerzystami.

Turnieje ACR odwołane z powodu problemu technicznego

Koniec ubiegłego roku, po 17 latach współpracy z PokerStars , słynny pokerzysta, Chris Moneymaker zakończył relacje z PokerStars. Wkrótce potem, w lutym tego roku, został ambasadorem Americas Cardroom (ACR). Oprócz reprezentowania marki, jako mieszkaniec USA, Moneymaker może grać w ACR, co jest jednym z powodów, dla których wybrał tę rolę.

Mając to na uwadze, rola Poker Ambassador może przyciągnąć wiele uwagi społeczności pokerowej, zwłaszcza w złej sytuacji. Dokładnie to wydarzyło się ostatnio. Na początku tego tygodnia z powodu problemu z oprogramowaniem niektóre turnieje ACR zostały anulowane. To był dokładnie ten moment, kiedy społeczność pokerowa zwróciła się do Ambasadora ACR. Podczas gdy niektórzy wymieniali miłe słowa, inni nie byli tak subtelni. Niezależnie od tego Moneymaker dostarczył i zwiększył ACR .

Niestety byliśmy zmuszeni anulować niektóre zdarzenia spowodowane problemami technicznymi. Obecnie przetwarzane są zwroty środków za anulowane turnieje. Proszę pozwolić 24 – 72 godz za wszystkie zwroty środków zgodnie z naszymi Warunkami i Zasadami. Przepraszamy i staramy się działać lepiej w przyszłości. pic.twitter.com/R4joDADjhi

— Americas Cardroom (@ACR_POKER) Maj 25, 2021

Sytuacja, którą profesjonalnie zajął się ambasador ACR

W oświadczeniu na Twitterze Ambasador ujawnił, że ACR chce, aby „ jak najwięcej było szczęśliwych ” biorąc pod uwagę frustrującą sytuację. W rezultacie ogłosił, że wszystkie wydarzenia z drugiego dnia zostaną odwołane, a „gracze otrzymają wypłatę przez chip chop” . Ponadto Moneymaker ujawnił, że wszyscy pozostali gracze otrzymają „darmowy wpis na wydarzenie równy anulowanym” .

Następnie w środę Ambasador ACR opublikował serię tweetów związanych z tym tematem. Przyznał, że jednym z powodów zarejestrowania się jako ambasador były właśnie takie przypadki jak ostatnio. Ponadto dziękował ludziom, którzy zwrócili się do niego życzliwymi słowami w tym trudnym okresie. Moneymaker poprosił społeczność pokerową o cierpliwość, podczas gdy ACR nadal „rośnie i ewoluuje” . Ponadto zapewnił, że ACR zobowiązuje się do przejrzystości i komunikacji z graczami .

Więc my słuchał i starał się uszczęśliwić jak najwięcej z gównianej sytuacji. Wszystkie wydarzenia dnia 2 zostaną anulowane, a gracze zostaną wypłaceni za pomocą chip chop. Wszyscy pozostali gracze również otrzymają darmowe wpisowe na wydarzenie równe anulowanemu wydarzeniu @ACR_POKER

– Chris Moneymaker (@CMONEYMAKER) Maj 25, 2021

Przyznając, że ostatnie kilka dni było „ interesujące “, Moneymaker powiedział, że taki problem może się powtórzyć w przyszłości. Podkreślił ponadto, że jest to już drugi raz taka kwestia techniczna, odkąd był ambasadorem . Moneymaker dodał, że zdaje sobie sprawę, że ACR nienawidzi problemów technicznych tak samo jak gracze. Na koniec podkreślił, że „ faceci za kulisami wykonują świetną robotę i ostatecznie planują ograniczyć takie zakłócenia , które w przeszłości były znacznie częstsze.

Powrót do góry przycisk