Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Connecticut rozszerza hazard, legalizuje poker online

W czwartek w tym tygodniu gubernator Ned Lamont zatwierdził projekt ustawy House Bill 6451. Ustawa legalizuje poker online i zakłady sportowe w Connecticut. Chociaż ustawa przeszła już przez Izbę, Senat i uzyskała aprobatę gubernatora, ostatecznego zatwierdzenia oczekuje się od Departamentu Spraw Wewnętrznych.

Gubernator Ned Lamont zatwierdza rachunek domu 6451

W zeszłym tygodniu trwająca ekspansja hazardu w Connecticut posunęła się o krok do przodu. W głosowaniu 122 – 21 Izba przyjęła ustawę o rozszerzeniu hazardu . W rezultacie na początku tego tygodnia, w głosowaniu 28 – 6 głosów , Senat zatwierdził ustawę Izby Reprezentantów 6451 , pozostawiając rozszerzenie hazardu tylko o jeden podpis.

Teraz, w czwartek to tydzień, Gubernator Ned Lamont również zatwierdził projekt ustawy. Zgodnie z ustawą o rozszerzeniu hazardu Connecticut legalizuje poker online . Ponadto ustawa legalizuje więcej gier hazardowych, które są już oferowane przez dwóch operatorów plemiennych w Mohegan’s Mohegan Sun i Lokale Mashantucket Pequot’s Foxwoods .

Niedawno podpisana ekspansja hazardowa pod rządami gubernatora Lamonta, także Connecticut legalizuje zakłady sportowe i konkursy fantasy. Rachunek zezwala na oferowanie działalności przez loterię Connecticut i dwóch operatorów plemiennych.

Ostateczna zgoda do wydania przez DoI

Zanim Connecticut będzie mógł uruchomić pokera online i zakłady sportowe, oczekuje się ostatecznego zatwierdzenia przez Departament Spraw Wewnętrznych . Oczekuje się, że Biuro do Spraw Indian DoI dokona przeglądu i zatwierdzi zmiany w porozumieniu stanowo-plemiennym dotyczącym hazardu przed wprowadzeniem zakładów sportowych i gier pokerowych online.

Chociaż nie ma konkretnego harmonogramu proces zatwierdzania, zatwierdzenie może nastąpić za kilka tygodni. Innymi słowy, oznacza to, że fani sportu Connecticut będą mogli obstawiać legalnie w samą porę na rozpoczęcie NFL we wrześniu.

Modern Gaming przybywa do Connecticut

Przewodniczący Mashantucket Pequot Tribal Nation, Rodney Butler podzielił się swoim podekscytowaniem z powodu ostatnich zmian w oświadczeniu. Przyznał, że umowa przenosi „nową, nowoczesną erę gier” do Connecticut . Ponadto Butler podkreślił, że za pomocą porozumienia umacnia się partnerstwo między państwem a plemieniem.

James Gessner Jr ., Przewodniczący Rady Plemienia Mohegan powiedział, że niedawna ekspansja hazardu jest „ głównym osiągnięciem ”. Ponadto podkreślił, że „korzyści z tych zmian będą odczuwalne w całym stanie” . Wreszcie, Gessner powiedział, że korzyści z ekspansji będą widoczne dla członków plemienia i mieszkańców Connecticut w czasie, gdy stan będzie próbował wyjść z pandemii.

Gubernator Lamont również podzielił się swoim podekscytowaniem w oświadczeniu. Ujawnił, że jest przekonany, że rząd federalny zatwierdzi poprawki do porozumienia stanowo-plemiennego . Ponadto Lamont przyznał, że kiedy to nastąpi, „ zmodernizowany, 21 st – century gaming experience ”może zostać wkrótce wprowadzone w Connecticut.

Powrót do góry przycisk