Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

DraftKings finansuje badania dotyczące odpowiedzialnych gier w zakładach sportowych

Wiodąca amerykańska marka bukmacherska i zakładów sportowych DraftKings ogłosiła nową inicjatywę w odpowiedzialnej przestrzeni do gier po podpisaniu umowy na udostępnienie Międzynarodowego Centrum Odpowiedzialna gra (ICRG) przy wsparciu finansowym.

Badania nad odpowiedzialnymi grami poparte naukowo

Zaangażowanie DraftKings w fundusz ICRG na rzecz wspierania badań nad zakładami sportowymi umożliwi funduszowi skontaktowanie się z naukowcami z całego świata i zaproszenie zainteresowanych badaniami problem z hazardem w celu złożenia wniosków.

„Podstawą naszego zaangażowania na rzecz klientów jest zapewnienie przyjemnych zakładów sportowych i gier. Zdajemy sobie sprawę, że ponoszą odpowiedzialność za zapewnienie, że klienci grają bezpiecznie ”.

Jason Robins, współzałożyciel, dyrektor generalny i prezes zarządu, DratfKings

Celem przełomowej inicjatywy wspieranej przez fundusz będzie przeprowadzenie recenzowanych, popartych naukowo, odpowiedzialnych badań nad grami w zakładach sportowych, które wniosą znaczący wkład w zrozumienie i zastosowanie koncepcji odpowiedzialnej gry w szerszym kontekście branżowym.

„Jesteśmy z przyjemnością wspieramy krytyczną misję Międzynarodowego Centrum Odpowiedzialnej Gry i finansujemy ważne badania, które będą napędzać innowacje w zakresie odpowiedzialnych gier i bezpieczeństwo klientów w całej branży. ) Jason Robins, współzałożyciel, dyrektor generalny i prezes zarządu, DratfKings

Pierwszy tego rodzaju fundusz, który został utworzony przez ICRG w celu wspierania innowacji w zakresie odpowiedzialnych gier sportowych i wdrażania najlepszych praktyk ion, przyjmuje wnioski o dotacje związane z różnicami w zakładach sportowych w porównaniu z innymi branżami gier, oceną istniejących programów interwencyjnych w branży oraz problemowymi wzorami hazardu w różnych grupach demograficznych.

„Jesteśmy niezwykle zaszczyceni, że otrzymaliśmy wsparcie finansowe firmy DraftKings, które pomogło zaspokoić nasze potrzeby w zakresie finansowania Funduszu Wspierania Badań nad Zakładami Sportowymi”.

Dr. Russell Sanna, dyrektor wykonawczy, ICRG

Zwycięzca grantu wybrany we wrześniu

Oczekuje się, że fundusz przyciągnie najlepszych naukowców akademickich, którzy chcą odkryć nowe informacje związane z wpływem zakładów sportowych na zdrowie publiczne. Proces składania wniosków ma się rozpocząć latem tego roku i zakończyć do końca września 2021, kiedy to wzajemna ocena poprzedzi ostateczny wybór odbiorcy przez niezależną Radę Naukową ICRG. finansowania.

„Wraz z rozwojem zakładów sportowych w Stanach Zjednoczonych, badania zdrowia publicznego będą miały kluczowe znaczenie dla lepszego zrozumienia problematycznych gier hazardowych oraz Jesteśmy głęboko wdzięczni za wsparcie ze strony DraftKings w finansowaniu najnowocześniejszych badań, które mogą być wykorzystywane w całej branży i przez konsumentów. ”

Dr. Russell Sanna, dyrektor wykonawczy, ICRG

Otwarte dla wszystkich publicznych, prywatnych lub non-profit Organizacje z siedzibą w Stanach Zjednoczonych lub organizacjach międzynarodowych fundusz zapewni wsparcie dla trzyletniego projektu, który ma zakończyć się do 2024, ale wyniki badań mogą zostać opublikowane wcześniej.

Najnowsza inicjatywa mająca na celu wspieranie badań opartych na dowodach potwierdziła zaangażowanie firmy DraftKings w odpowiedzialną grę, wykorzystywanie technologii, szkoleń i zasobów w celu łagodzenia szkód związanych z hazardem i ochrony ludzi przed grupami podatnymi na zagrożenia.

Klienci marki z Bostonu mają do dyspozycji szereg odpowiedzialnych narzędzi do gier, takich jak ustalanie limitów, okresy karencji i samowykluczenie. Ponadto platynowy członek National Council on Problem Gambling i członek American Gaming Association regularnie wysyła swoim klientom przypomnienia o odpowiedzialnym zachowaniu w grach za pośrednictwem poczty elektronicznej i kanałów mediów społecznościowych.

Powrót do góry przycisk