Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

FanDuel zbliża się do uruchomienia hazardu fantasy Sports w Luizjanie

Łącznie 55 parafii w Luizjanie obsługuje zakłady sportowe. Podczas gdy FanDuel współpracuje obecnie z lokalnymi władzami w sprawie wprowadzenia na rynek swojego produktu, to prawodawcy muszą dać zielone światło. Jeśli ustawodawca Luizjany zatwierdzi tę czynność, może ona zostać uruchomiona w samą porę przed rozpoczęciem sezonu piłkarskiego.

Czy Louisiana uruchomi Daily Fantasy Games wkrótce ?

Początek tegorocznego sezonu piłkarskiego może okazać się wyjątkowo ekscytujący dla fanów sportu w Luizjanie . Chociaż państwo nie zezwoliło w zeszłym roku na zakładanie fantastycznych zakładów sportowych, działalność może zostać uruchomiona w samą porę na rozpoczęcie sezonu piłkarskiego. Trzy lata temu 47 parafie w Luizjanie zatwierdziły codzienne gry fantasy . Z drugiej strony mieszkańcy parafii 17 zagłosowali przeciwko działaniu .

Teraz, według dyrektora do spraw rządowych FanDuel, Stacie Stern , która niedawno rozmawiała z KLFY , firma prowadzi rozmowy z państwem w sprawie wprowadzenia swojego produktu . Stern uznał wprowadzenie fantastycznych zakładów sportowych za „duży krok” . Ponadto przyznała, że Luizjana jest stanem posiadającym znaczną bazę fanów sportu, co sprawia, że premiera produktu FanDuel jest jeszcze bardziej ekscytująca. Mając to na uwadze, przed uruchomieniem zakładów fantasy sports w Luizjanie władze lokalne muszą ustawić geofencing wokół 17 parafii, które głosowało przeciwko działaniu .

W zeszłym roku więcej parafii wspierało zakłady sportowe w stanie, osiągając w sumie 55 parafie na rzecz działalności. Do tej pory 9 projektów jest analizowanych przez ustawodawców , zanim działalność będzie mogła zostać uruchomiona. Działalność ma być opodatkowana w wysokości 8%, a prognozy szacują Luizjana otrzyma od 10 $ do 20 milionów rocznie .

Według Sterna, posiadanie legalnych i regulowanych zakładów sportowych w Luizjanie jest niewątpliwie ważne dla jego mieszkańców . Ponadto przyznała, że podatki również przyniosą państwu „ niewielki dochód ”. Kolejne posunięcie leży teraz w gestii legislatury stanowej, aby głosować nad propozycjami. Ostateczna decyzja w tej sprawie zapadnie w przyszłym miesiącu.

Powrót do góry przycisk