Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

FanDuel został dostawcą ekskluzywnych kursów dla Associated Press

Daily fantasy sport (DFS) i operator bukmacherski FanDuel ogłosił porozumienie z agencją informacyjną non-profit Associated Press (AP) , aby zostać wyłącznym dostawcą kursów AP w całym globalnym raporcie sportowym.

FanDuel Odds Występuje w raportach sportowych AP

wieloletnia umowa przewiduje FanDuel Sportsbook szanse pojawienia się w codziennych meczach sportowych, podglądach meczów i innych wydarzeniach sportowych ze skutkiem natychmiastowym, w zamian za nieujawnioną cenę.

„AP jest uznanym na całym świecie liderem w zakresie zaufanych wiadomości, co czyni je idealnym źródłem dla nas do rozpowszechniania naszej branży – wiodące zastrzeżone kursy i treści bukmacherów. ”

Adam Kaplan, dyrektor generalny i wiceprezes ds. Treści, FanDuel Group

Zgodnie z umową widżety FanDuel zostaną zintegrowane ze stronami sportowymi witryny agencji informacyjnej APNews.com, a wybrane treści operatora będą rozprowadzane w sieci AP.

„Ponieważ zakłady sportowe stają się coraz bardziej powszechne, nasi klienci coraz częściej proszą o tego rodzaju informacje.”

Barry Bedlan, dyrektor globalny, Text and New Markets Products, AP

Kierownictwo agencji szybko wskazało, że organizacja serwisu informacyjnego zachowa kontrolę redakcyjną nad wszystkimi rozpowszechnianymi treściami, z wyjątkiem dla tego, który jest teraz zakontraktowany, aby wykorzystywać wyłącznie dane dotyczące zakładów od DFS i dostawcy usług bukmacherskich.

Wyłączność kursów zapewni spójność

Chociaż jest zobowiązana do korzystania wyłącznie z FanDuel Sportsbook danych dotyczących zakładów, agencja informacyjna Ponadto zauważył, że zapewni spójność we wszystkich relacjach sportowych.

„Warto współpracować z jednym z największych renomowanych bukmacherów w Stanach Zjednoczonych zapewnienie spójnego, wiarygodnego punktu odniesienia dla AP i jego klientów ”.

Barry Bedlan, dyrektor globalny, Text and New Markets Products, AP

Umowa handlowa dotycząca cytowania kursów bukmacherskich z FanDuel nie jest powszechna w przypadku wiadomości non-profit agencja, która od lat jest niezależną organizacją informacyjną 175, ponieważ nie ma informacji o tym, jak często w jej historii AP zawierał umowy, aby udostępniać płatne -dla treści w swoich wiadomościach.

Na początku tego miesiąca spółka-matka FanDuel Flutter Entertainment zobaczyła swoje plany wprowadzenia niewielkiego udziału w DFS i markę sporstbook udaremniło zaskakujące oświadczenie złożone przez dyrektora generalnego FanDuel, Matta Kinga .

Dyrektor, który spędził prawie 4 lata na kierowaniu transformacją FanDuel z internetowej marki Daily Fantasy do prawdziwego lidera na rynku zakładów sportowych online i przestrzeni iGaming, ogłosił, że ustąpi z tej roli.

Powrót do góry przycisk