Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Globalne płatności i IGT podpisują pięcioletnią umowę dotyczącą płatności bezgotówkowych

Global Payments i IGT pogłębiają współpracę w zakresie opcji płatności bezgotówkowych dzięki kolejnej pięcioletniej współpracy.

Gracze w kasynie mogą cieszyć się bezgotówkowymi opcjami dzięki IGT i globalnym płatnościom

International Game Technology (IGT) nie tylko zadebiutowało bezgotówkowym rozwiązaniem płatniczym w szczytowym momencie pandemii. Firma poszukuje teraz dalszych możliwości umocnienia pozycji technologii w branży hazardowej.

Dzięki nowej wieloletniej współpracy z Global Payments IGT ma nadzieję właśnie to osiągnąć. IGTPay to rozwiązanie na poziomie kasyna, które umożliwia konsumentom dokonywanie płynnych płatności cyfrowych bez konieczności samodzielnego dotykania lub obsługi pieniędzy. Ponadto metoda ta dodaje przejrzystości i komfortu doznania.

Wraz z pojawieniem się Covid-19, który stwarza wiele nowych wyzwań w Stanach Zjednoczonych i poza nimi, IGT pospieszyło z zatwierdzeniem technologii, która może zrównoważyć przynajmniej niektóre problemy, które wysoce zaraźliwa infekcja wymusiła na branży.

Pomijając protokoły dezynfekcji, IGT daje graczom szybki i łatwy dostęp do funduszy bankowych. Obejmuje to urządzenia mobilne, online i stacjonarne. Po zarejestrowaniu się gracz może przesyłać środki ze swoich kont bankowych do portfeli cyfrowych i odwrotnie w jednoetapowym procesie.

Komentując technologię, wiceprezes IGT ds. Video Lottery Terminal , System i Produkty Płatnicze , Ryan Reddy , wyjaśnił, że prostota jest niezbędna do przyjęcia klienta. Zalety samej technologii zwykle nie wystarczają, aby przekształcić użytkowników gotówki w graczy bezgotówkowych, wyjaśnił Reddy.

Zamiast tego IGT skupił się na stworzeniu technologii, która jest wygodna i prosta w użyciu, ponieważ daje to większą motywację do jej przyjęcia. Global Payments też nie jest przypadkowym partnerem. IGT po raz pierwszy nawiązał współpracę z firmą w 2016 roku.

IGT i płatności globalne cofają się o wiele lat

W tym czasie obie firmy pracowały nad produktami IGT iLottery , ale teraz ta relacja ewoluowała. IGT i Global Payments rozpoczęły współpracę z IGTPay w 2018 r., Aby objąć produkty PlayLottery. Od tego czasu to partnerstwo zmieniło się i obejmuje wszystkie usługi cyfrowe oferowane przez IGT.

Prezes Global Payments ds. Rozwiązań do gier, Christopher Justice , powiedział, że już około 3,5 miliona osób wybiera preferowane rozwiązanie VIP Global Payments, aby dokonywać różnych płatności i cieszyć się odpowiedzialną grą. Firma stara się również połączyć bezgotówkowe opcje płatności IGT z innymi metodami finansowania. To znaczy opcje płatności inne niż rachunki bankowe.

Portfel bezgotówkowy IGT otrzymał już zgodę organów regulacyjnych w Nevadzie . Liczne inicjatywy bezgotówkowe zostały wprowadzone w Las Vegas i nie tylko. Boyd, Aristocrat i Sightline połączyli siły, aby na początku tego roku uzyskać więcej opcji płatności bezdotykowych . W międzyczasie w Las Vegas firma Golden Entertainment zgodziła się udostępnić system Quick Play firmy Marker Trax.

Powrót do góry przycisk