Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Kasyna Las Vegas spadają do 25% pojemności na trzy tygodnie

Kolejne ograniczenia dla kasyn w Nevadzie wchodzą we wtorek po tym, jak gubernator Steve Sisolak ogłosił trzytygodniową przerwę w całym stanie podczas niedzielnej wirtualnej konferencji prasowej. Kasyna będą musiały ograniczyć swoją pojemność do 25% z powodu wzrostu dziennej liczby nowych przypadków koronawirusa.

Rosnące nowe codzienne przypadki wirusów

Sisolak stwierdził podczas internetowej konferencji prasowej, że dzienna liczba nowych przypadków wirusów przekraczająca 2000 przez 4 z ostatnich 7 dni wskazywała, że stan wszedł w „czerwoną strefę”. Wcześniej w miesiącu zasugerował , że mogą pojawić się nowe ograniczenia w celu spłaszczenia krzywej.

Zamiast nałożyć tym razem blokadę w całym stanie, gubernator wybrał 3-tygodniową przerwę, w tym obowiązkowe noszenie masek przez wszystkich mieszkańców Nevady i odwiedzających stan przez cały czas, a także dalsze zmniejszenie poziomów zdolności dla wszystkich firm i skupisk od 50% do 25%.

Restauracje i bary, w tym te w kasynach, również będą musiały zmierzyć się z takim samym limitem obecności, oprócz konieczności rezerwacji i limitu czterech gości na stolik, powiedział gubernator Sisolak, podkreślając znaczenie branży kasyn dla gospodarki państwa.

„Nasze kasyna, hotele, restauracje i bary są otwarte z surowymi ograniczeniami, abyśmy mogli chronić naszą gospodarkę”.

Nevada Gov Steve Sisolak

Sisolak zasugerował, że kasyna wykorzystują swoje systemy nadzoru i księgowości do obliczania liczby automatów do gry w tym samym czasie, a także całkowitej liczby klientów na piętrze kasyna, wysyłając ostrzeżenie dźwiękowe do wszystkich punktów gier, że nowe ograniczenia pojemności będą obowiązywać. egzekwowane z pomocą Nevada Gaming Control Board (NGCB).

NGCB rozumie swoją rolę

„Rada będzie energicznie egzekwować nowo ogłoszone przez gubernatora ograniczenia dotyczące zajmowania parkietów wśród licencjobiorców gier i prosi o pomoc ze strony branży”

Brin Gibson, prezes zarządu Nevada Gaming Control Board

Przewodniczący rady nadzorczej wyjaśnił dalej, że powrót do obecnego obłożenia parkietu zależy od pomyślnego złagodzenia obecnego wzrostu liczby przypadków wirusów w ciągu najbliższych trzech tygodni, zauważając, że operatorzy kasyn mają możliwość odpowiedniego ograniczenia liczby klientów cały czas.

Nevada Resort Association wspiera środki

Prezes Nevada Resort Association Virginia Valentine wydał oświadczenie po ogłoszeniu nowych środków przez gubernatora Sisolaka, w którym zwrócił uwagę, że gubernator rozważył je ostrożnie i wnikliwie, zgodnie z radami ekspertów medycznych i urzędników ds. Zarządzania kryzysowego, a także jego grupa zadaniowa ds. koronawirusa.

„Rozumiemy, że działania gubernatora mają na celu zrównoważenie interesu zdrowia publicznego z bieżącymi skutkami gospodarczymi”.

Virginia Valentine, prezes Nevada Resort Association

Członkowie stowarzyszenia zdają sobie sprawę, jak ważne jest powstrzymanie obecnej fali rozprzestrzeniania się wirusa i odwrócenie nowej stawki dziennej, wzywając społeczeństwo do przestrzegania zalecanych praktyk i zachowań wraz z branżą.

Powrót do góry przycisk