Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Komisja Kentucky do zbadania podatku od zakładów wzajemnych

Nowa komisja Kentucky zbada podatek od zakładów wzajemnych, a prawodawcy będą debatować, czy jest on zbyt niski.

Nowy komitet w Kentucky do zbadania podatku pari-mutuel

Komisja powołana w tym roku skoncentruje się na badaniu podatku od zakładów wzajemnych w Kentucky. Współprzewodniczącymi komitetu są przedstawiciel stanowy Adam Koenig i przywódca większości w Senacie Kentucky Damon Thayer .

Koenig przewodniczy Komisji Izby ds. Licencji, Zawodów i Przepisów Administracyjnych, zajmującej się sprawami wyścigów. Thayer pracował dla Breeders 'Cup i National Thoroughbred Racing Association.

Walne Zgromadzenie przeszło ten środek, zezwalając Kentucky Horse Racing Commission do zatwierdzania i regulowania historycznych wyścigów konnych (HHR).

Maszyny do historycznych wyścigów konnych wyglądają bardzo podobnie do automatów do gier, ale zamiast generatorów liczb losowych używają wyścigów, które już zdarzyły się obstawić i wygrać.

Stawka podatku na maszyny były tematem debaty nad legislacją. Pojawiły się pytania dotyczące stawki podatku na gniazdach maszyn. Ogólny fundusz stanowy otrzymuje 1,5% rączki, co stanowi sumę pieniędzy z zakładu, po odjęciu finansowania dla konia pełnej i standardowej hodowli rozwój hodowli.

Kentucky Equine Education Project, który promuje przemysł konny, oświadczył, że będzie współpracował z komitetem w celu zapewnienia sprawiedliwej struktury podatkowej dla branży i państwa. Obecnie branża zapewnia 60, 000 praca w Kentucky.

Ustawa Kentucky wspierająca historyczne wyścigi konne przeszła przez Senat w lutym tego roku z 22 – 15 głosuj . Następnie przeniósł się do Izby Reprezentantów, która następnie przekazała go z 55 – 38 zagłosuj i przesłał go do podpisu rządowi Andy Beshear , który mocno wspiera historyczne wyścigi konne.

Krytycy uważają podatek za „rażąco” niski

Środek nie był pozbawiony krytyki. Niektórzy twierdzili, że stan nie otrzyma wystarczających dochodów z maszyn do wynajmowania torów w swoich obiektach.

Według oficjalnych danych Kentucky Horse Racing Commission, HHR wygenerował $ 531. 8 milionów łącznie z przychodami z salonów w Kentucky w kwietniu. Otrzymane utwory $ 46. 1 milion z tej kwoty i fundusz – 3,7 mln USD , co stanowi 8% przychodów z toru. Przy funduszach na rozwój hodowli w wysokości 4,3 miliona dolarów , kwota ta wzrasta do 17. 3% .

Jason Bailey, dyrektor wykonawczy Kentucky Center dla Polityki Gospodarczej napisał, że ma nadzieję, że ustawodawcy podniosą podatek. Powiedział, że jest to „rażąco” niskie.

Republikanie posiadają 8 z 10 miejsc w komisji. Pozostali członkowie to State Sens. Julie Raque Adams , R-Louisville; Denise Harper Angel , D-Louisville; Christian McDaniel , R-Taylor Mill; i Stephen West, R-Paris i inni.

Powrót do góry przycisk