Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Mężczyzna podejrzany o kradzież 1 miliona dolarów od Poker Pro trafia do więzienia

A 32 – letni mężczyzna, rzekomo uczestnik włamania z domu fachowca pokerzysta Chad Power został aresztowany i osadzony w więzieniu na początku tego tygodnia. Brock Brewer, mieszkaniec Las Vegas, jest jedną z dwóch osób podejrzanych o kradzież 1 miliona dolarów w gotówce i żetonach pokerowych profesjonalistom w lutym.

Mieszkaniec LV idzie do więzienia z powodu podejrzenia za udział w inwazji do domu

Mieszkaniec Las Vegas został aresztowany na początku tego tygodnia przez funkcjonariuszy policji hrabstwa Clark. Brock Brewer , 32, został aresztowany i osadzony w więzieniu nad podejrzeniem o związek z włamaniem do domu pokerowego profesjonalisty Chad Power , którego historia sięga lutego tego roku. Podczas inwazji na domy, która miała miejsce w lutym 10, zaginęło około 1 miliona dolarów z domu Powera w Las Vegas.

Wtedy Las Vegas Review-Journal potwierdził, że raport policyjny odnotował że zawodowiec miał sejf z „około $ 750, 000 w gotówce w nominałach banknotów $ 100, przeważnie podzielone na dolary 50, 000 cegieł ”, które zaginęły. Ponadto jakieś $ 250, 000 w żetonach o wysokiej wartości również zniknął z sejfu po włamaniu.

Podobno Brewer był jeden z dwóch mężczyzn, którzy dokonali inwazji na dom w domu Powera w Henderson. W dniu włamania zawodowy pokerzysta opuścił dom i udał się do gry w pokera. W pewnym momencie Power otrzymał ostrzeżenie ze swojego systemu bezpieczeństwa, ale zanim wrócił do domu, napad był już zakończony. Mając to na uwadze, dwóch mężczyzn bez masek zostało złapanych przez ochronę , uciekających z posiadłości Powera.

Przesłuchanie podejrzanego zostało wyznaczone na 1 czerwca

Po jego aresztowaniu we wtorek Brewer został oskarżony o 8 przestępstwa związane z inwazją na dom. Jego zarzuty obejmują spisek w celu popełnienia kradzieży, spisek w celu popełnienia włamania, spisek w celu popełnienia inwazji na dom oraz kradzież $ 100, 000 albo więcej. Ponadto Brewer jest również oskarżony o inwazję na dom z posiadaniem śmiercionośnej broni, dwa przypadki posiadania broni, gdy jest to zabronione, oraz włamanie z posiadaniem śmiercionośnej broni.

Tutaj ważne jest, aby wspomnieć, że chociaż Brewer jest podejrzany w dochodzeniu w sprawie inwazji na dom , jego wina nie została jeszcze udowodniona . Jego obligacja jest ustalona na $ 200, 000 , a obecnie przebywa w areszcie śledczym w hrabstwie Clark. Oczekuje się, że przesłuchanie piwowarskie odbędzie się za dziesięć dni od 1 czerwca.

Poza tym najwięcej niedawne aresztowanie, Brewer został wcześniej aresztowany za podobne przestępstwa w 2006. Wtedy niektóre $ 15, 000 w gotówce i żetonach pokerowych zaginęło od profesjonalnego gracza w pokera. W konsekwencji Brewer został zidentyfikowany jako podejrzany o popełnienie tego przestępstwa. Następnie został oskarżony o spisek, rabunek i napad ze śmiercionośną bronią. W konsekwencji Brewer został skazany na od dwóch do pięciu lat .

Powrót do góry przycisk