Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Naprawione mecze tenisa stołowego przynoszą byłemu graczowi 438 000 AU $

A 41-letni Australijczyk, były tenisista stołowy rzekomo wygrał AU $ 438, 000 w ciągu 7 miesięcy w zeszłym roku poprzez umieszczenie więcej niż 1000 zakładów na ustalone mecze turnieju tenisa stołowego przed aresztowaniem w grudniu.

Zakłady na tenis stołowy Mecze

Adam Michael Green, który postawił zakłady u australijskich bukmacherów internetowych ze swojego domu w Newcastle, został postawiony wiele zarzutów, a policja ma przeciwko niemu dowody obejmujące ponad 6500 stron, obrońca Drew Hamilton ujawnił przed Sądem Okręgowym w Newcastle podczas piątkowej rozprawy.

Adam Green, który nie stawił się na rozprawie, został oskarżony o jedną liczba zakładów z uszkodzonymi informacjami dotyczącymi wydarzenia sportowego, jedna liczba przypadków wykorzystania wpływów z przestępstwa z zamiarem ukrycia oraz dwa przypadki podania uszkodzonych informacji innym osobom, które wiedzą, że wykorzystają je do celów związanych z zakładami.

Zielony jest oskarżony o obstawianie 1170 zakładów między majem 16, 2020 i grudnia 15, 2020 , o informacjach o ustalonych meczach i ustalonych nieprzewidzianych sytuacjach w meczach z imprez tenisa stołowego w Europie Wschodniej, a także o postępowaniu z dochodami z przestępstwa w wysokości AU $ 204, 383. 79 z zamiarem jego ukrycia.

Dzielenie się uszkodzonymi informacjami z innymi

Z policyjnego raportu wynika, że Adam Michael Green przekazał informację o ustalonych meczach dwóm innym osobom, Luke Savill z Wielkiej Brytanii i jego brat Matthew Green, wiedząc, że obaj będą go używać do celów bukmacherskich.

W grudniu detektywi z Oddziału ds. Przestępczości Zorganizowanej w State Crime Command, we współpracy z Sports Integrity Australia , założył Strike Force Brombal z powodu rzekomo skorumpowanej działalności związanej z zakładami przez międzynarodowy syndykat hazardowy, oraz Dochodzenie doprowadziło do aresztowania byłego czołowego tenisisty stołowego.

Sports Integrity Australia rozpoczęła działalność w zeszłym roku, utworzoną przez rząd australijski. w ramach jej sportowej uczciwości i strategii posiadania jednej koordynowanej na szczeblu krajowym organizacji zajmującej się wszystkimi kwestiami związanymi z uczciwością w sporcie, w tym stosowaniem zabronionych substancji i metod, wykorzystywaniem dzieci i innych osób w środowisku sportowym, a także manipulowaniem zawodami sportowymi.

W zeszłym miesiącu australijska policja, we współpracy z FBI, aresztowała wielu australijskich graczy Counter Strike za ustawianie meczów i nielegalne obstawianie. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Esports Integrity Commission (ESIC), dochodzenie wykazało, że problem „klasycznego ustawiania meczów” był znacznie głębszy niż oczekiwano i obejmował Amerykę Północną.

Powrót do góry przycisk