Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

NJ zwiększa pojemność kasyna do 35%, podnosi godzinę policyjną dla Super Bowl

Gubernator Phil Murphy z New Jersey wydał nowy dekret zawieszający godzinę policyjną dla miejsc rozrywki, w tym kasyn, i zwiększający pojemność do 35%.

Firmy rozrywkowe odpoczną dzięki nowemu zamówieniu kierownictwa

New Jersey przygotowuje się do weekendu Super Bowl z gubernatorem Philem Murphym, który daje zielone światło na zwiększenie wydajności barów i restauracji do 35% z 20% . W drodze zarządzenia gubernator znosi również godzinę policyjną o godzinie 22:00, która wcześniej ograniczała godziny otwarcia takich placówek, w tym lokali rozrywkowych, takich jak kasyna.

Według gubernatora Murphy’ego system opieki zdrowotnej będzie w stanie poradzić sobie z obecnymi wskaźnikami infekcji, a państwo nie spodziewa się żadnego nowego wzrostu liczby zakażeń. Gubernator powiedział, że obecny wzrost pojemności nie zwiększy stresu, jakiego doświadczają pracownicy służby zdrowia podczas leczenia pacjentów z COVID-19.

Gubernator Murphy podobno omawiał ten środek najpierw z Radą Komisarzy hrabstwa Atlantic , która zwróciła się do niego z prośbą o dalsze zniesienie ograniczeń, aby firma mogła w pewnym zakresie zacząć ożywić.

Wiele zakładów, w tym kasyna Atlantic City i bukmacherzy, obawia się, że ograniczenia podczas Super Bowl LV doprowadzą do obniżenia ogólnej obsługi. Według American Gaming Association (AGA) bukmacherzy mają rację oczekiwać niższego uchwytu.

Z drugiej strony, obłożenie nie powinno stanowić problemu, ponieważ Massachusetts niedawno zniosło ograniczenia i wyjaśniło, że 25% limit obłożenia nie jest problemem, ponieważ kasyna rzadko są bardziej ruchliwe niż 25%, które stały się normą.

Cyfrowe zakłady na Super Bowl rosną, gdy handel detaliczny się rozpada

W związku z tym o wiele ważniejsze dla kasyn, na przykład, jest zniesienie godziny policyjnej, która całkowicie zawiesiła działalność w godzinach, które są prawdopodobnie najbardziej ruchliwe dla tych placówek.

W międzyczasie AGA potwierdziła, że jedna trzecia wszystkich zakładów na Super Bowl będzie pochodziła z urządzeń mobilnych. A dokładniej, około 7,6 miliona Amerykanów – z oczekiwanych 23,2 miliona – będzie obstawiać zdalnie.

Według wiceprezesa BetMGM ds. Handlu, Jasona Scotta, zakłady cyfrowe będą liderem w miarę spadku sprzedaży detalicznej, spadając o 61% od 2020 r., Zgodnie z wczesnymi prognozami AGA. Jednak New Jersey pozostaje jednym z najgorętszych miejsc do obstawiania.

Całkowita liczba zakładów opublikowana przez NJ Division of Gaming Enforcement wyniosła 6 miliardów dolarów, a wyniki Garden State nadal rosły w ostatnim kwartale 2020 roku.

Izba Handlowa Greater Atlantic City z zadowoleniem przyjęła dekret jako sposób na powrót do normalności.

Powrót do góry przycisk