Betamo Casino Pakiet Powitalny
Przewodnik gracza

Recenzja automatu Jurassic Park

Motyw Jurassic Park

Jeśli znasz ten film, spodoba ci się motyw tego automatu. W rzeczywistości jest to jedna z niewielu gier, które używają tak zwanego przewijania paralaksy – techniki, w której obrazy tła poruszają się nieco wolniej niż obrazy pierwszego planu. To całkiem fajny efekt, który wzmacnia twoje zanurzenie w grze. Slot jest osadzony w ciemnej dżungli, gdy kamera przesuwa się po cienistych liściach – nigdy nie przewidując, skąd może wyskoczyć dinozaur. Z ekranu opadają pnącza i winorośle, a niesamowita muzyka przeplata się z charakterystycznym dla dżungli świergotem i trzaskaniem. W międzyczasie na bębnach znajduje się wiele popularnych postaci z filmu, w tym średni T-rex. Na bębnach są też Ian Malcolm, Ellie Sattler, John Hammond i Alan Grant.

Jurassic Park Features

Chociaż znajdziesz wiele informacji na temat funkcji automatów w naszych często zadawanych pytaniach w kasynie online, porozmawiajmy konkretnie o naszej recenzji automatów do gry w Jurassic Park. Jest tylko jeden sposób, w jaki możemy pomyśleć, aby opisać funkcje tej gry i to jest super fajne. Podczas rozgrywki wyświetlane są małe klipy filmowe, dinozaury ryczą i trzaskają, a także obecne są ludzkie postacie. Jeśli to nie spowoduje tykania wskaźnika nostalgii, nie jesteśmy do końca pewni, co się stanie.

Funkcja darmowych spinów w Jurassic Park Slot

Jeśli jesteś fanem funkcji darmowych spinów, zamierzasz pójść na marne, kiedy grasz na automatach Jurassic Park. Jest pięć funkcji darmowych spinów, o których musimy porozmawiać.

Komar w grze to ikona rozproszona. Trzy z nich uruchamiają rundę darmowych spinów, w której możesz zdobyć nagrody pieniężne. Mini funkcje, takie jak run wilds, wild multipliers, split wilds i multiplier wygrywają, otwierają więcej sposobów na wygraną.

Pierwszy tryb darmowych spinów pochodzi z T- rex i jest spleciony z dzikimi bębnami, które zmieniają sąsiednie symbole w symbole wieloznaczne. Kiedy zobaczysz T-Rexa, masz gwarancję, że coś wygrasz. Kiedy wejdziesz do rundy darmowych spinów 25 razy lub więcej, możesz grać w inne tryby darmowych spinów, w których możesz wybrać tryb dopasowany do Twoich zakładów. Możesz wygrać do 12 darmowych spinów podczas każdej z funkcji.

Następna funkcja darmowych spinów ma postać symboli wild i split wild. Kiedy Velociraptor jest ułożony trzy symbole głęboko na twoich bębnach, możesz wygrać od 4x do 6x swojej stawki.

Następnym krokiem są darmowe spiny Brachiosaurus okrągły. Być może już nie jest to jeden z największych dinozaurów, jakie kiedykolwiek istniały. Ten tryb darmowych spinów sprawia, że dinozaur jest dumny, pozwalając wygrać od 2x do 6x stawki nawet przez 6 obrotów. Ten tryb ma również możliwość ponownego wyzwalania.

Jest też tryb darmowych spinów Triceratopsa, który zawiera stos ponownych spinów, run wildów i przypadkowe szturchnięcia. Jeśli zdobędziesz działające symbole Wild, do każdego darmowego spinu dodawane są symbole Wild, z trzema symbolami na stos. Dziki następnie stają się kijami i pozostają zablokowane na bębnach, aby uzyskać jeszcze więcej ponownych obrotów.

Wreszcie tryb bonusowy darmowych spinów Dilophosaurus to wygrywający wilds funkcje darmowych spinów. Kiedy ten starożytny dinozaur pojawia się na twoich bębnach, dzieli symbol i zamienia go w dziki. Jeśli zwycięski wild pojawi się we właściwej kombinacji, jest statyczny i niesie ze sobą jeszcze więcej wygranych.

Funkcja bonusowej rundy automatu Jurassic Park

Jak widać, istnieje kilka rodzajów funkcji darmowych spinów, z których wszystkie oparte są na różnych dinozaurach. Rundy bonusowe są aktywowane, gdy masz szczęście, że masz trzy lub więcej symboli scatter na bębnach. Każda funkcja ma swoją własną ścieżkę dźwiękową i środowisko, a także wiele cech i mini-funkcji. Średnio pojawiają się co 100 obroty lub coś takiego.

Jurassic Park Slot Wild

Dzika funkcja w tej grze to symbol Parku Jurajskiego. Nie możesz tego przegapić – jest prosto z filmu. Symbol może pojawić się na każdym bębnie, a dzięki 100 sposobom na wygraną, niezwykle łatwo jest zdobyć dodatkowe wygrane. Dzikie symbole mogą nawet pojawiać się w stosach, zwiększając ich wartość. W rzeczywistości dziki symbol w tej grze może kumulować się na wszystko oprócz bursztynowego symbolu bonusu. Niektóre z najlepszych wypłat w grze również pochodzą z dzikiego symbolu. Na przykład, jeśli postawisz 3 $. Dostaniesz do $ 80 za pięć takich samych. Ponieważ Jurassic Park Wild jest skumulowany, zwykle otrzymasz wielokrotności swoich wygranych, gdy ustawią się na Twoich bębnach.

Jurassic Park Slot Scatter

Podstawową koncepcją w tej grze jest to, że symbole biegną od lewej do prawej rozprasza się, ułatwiając trafianie zwycięskich kombinacji. Zasadniczo możesz ustawić pasujące symbole od lewej do prawej, bez względu na to, gdzie mogą wylądować. Zbierz trzy lub więcej scatterów na swoich bębnach, a Twoja runda bonusowa darmowych spinów zostanie uruchomiona.

Jurassic Park Graj za prawdziwe pieniądze

Jeśli ta recenzja automatu Jurassic Park sprawiła, że trochę się nadstawiłeś, czas sprawdzić nasze recenzje kasyn online, aby dowiedzieć się, gdzie możesz grać w automaty Jurassic Park. Zazwyczaj tę grę znajdziesz w każdym kasynie powiązanym z Microgaming i możesz grać na swoim komputerze stacjonarnym lub urządzeniu mobilnym.

Symbole Parku Jurajskiego i tabela wynagrodzeń

Jurassic park slot paylines

Ocena Parku Jurajskiego

Tak jak wszystkie nasze najnowsze recenzje slotów, musimy nadać grze ocenę. To ekscytujący automat do gry z mnóstwem szans na wygraną. Jest to gra, w którą możesz spędzić godziny grając bez nudy. Gra oferuje nienaganną jakość techniczną, a ogólny układ nie mógłby być bardziej doskonały. Podoba nam się również to, że ta gra ma niskie limity zakładów, a stosunkowo wysoki RTP gwarantował wygraną, jeśli masz dobrą passę. Liczne rundy darmowych spinów są tutaj dużym bonusem i nie wstydzimy się powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych automatów Microgaming w historii. Jeśli chodzi o oceny, ten dostaje od nas solidne dziesięć na dziesięć, dwa kciuki w górę i kilka przybijanych piątek.

Park Jurajski – często zadawane pytania

Jaki jest procent zwrotu dla gracza w Parku Jurajskim?

Jeśli chodzi o grę na automatach, najważniejszym elementem jest Return to Player (RTP). Park Jurajski ma wysoki RTP, siedząc w 96. 67%. Oznacza to, że gdy nadejdą zwycięstwa, warto o nie grać.

Czy istnieje natywna aplikacja dla automatu Jurassic Park?

Nie, nie ma aplikacji tylko dla tego gniazda. Możesz jednak grać w dowolnym kasynie, które oferuje automat z aplikacją lub w którym można grać na telefonie komórkowym lub tablecie za pośrednictwem przeglądarki.

Czy mogę grać w automaty Jurassic Park za darmo?

To dobra wiadomość dla graczy, którzy lubią wypróbować automat, zanim zaryzykują własne pieniądze. Możesz grać w automacie Jurassic Park za darmo w trybie demo, z wszystkimi symbolami i ogólną rozgrywką dokładnie tak samo, jak podczas gry na prawdziwe pieniądze.

Jaka jest tabela wypłat w kasynie Jurassic Park Slots?

Podobnie jak inne automaty online, tabela wypłat tej gry ma swój własny zestaw symboli , w tym postacie i symbole wieloznaczne prosto z filmu. Maksymalna wypłata również jest imponująca.

Czy ten automat ma jakieś dodatkowe funkcje?

Funkcje bonusowe są tym, co często decyduje o wypróbowaniu automatu lub go łamie. Ponieważ Microgaming nie był nieśmiały w używaniu tego kultowego tytułu do gry, nie oczekuj niczego innego niż automatu wypełnionego dzikimi symbolami, rozproszeniami i kilkoma dodatkowymi funkcjami darmowych spinów.

Powrót do góry przycisk