Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Reklamy telewizyjne zakładów bukmacherskich i hazardowych w USA osiągnęły poziom 153,6 mln USD w pierwszym kwartale 2021 r., Mówi Nielsen

Reklamy hazardu online w lokalnych spotach telewizyjnych w pierwszym kwartale 2021 wzrosły do

USD .6 milionów. Według nowego raportu firmy Nielsen, reklamy hazardu znacznie wzrosły z 10. 7 milionów wydanych w 2019. FanDuel był głównym reklamodawcą, który wydał najwięcej na reklamę telewizyjną w pierwszym kwartale 2021, a za nim uplasowały się DraftKings i BetMGM.

Reklama hazardu za pośrednictwem Local Spot TV Skyrockets w USA

Wiodąca globalna firma zajmująca się danymi i analizami, Nielsen , opublikował nowy raport określający, ile operatorzy hazardu wydają na reklamowanie swoich produktów w lokalnych Rynki telewizyjne w Stanach Zjednoczonych. Raport ujawnia, że oszałamiająca $ 153. 6 milionów został wydany na reklamy hazardu internetowego w lokalnej przestrzeni reklamowej w pierwszym kwartale 2021 .

Ta liczba oznacza znaczny wzrost w porównaniu z $ 10. 7 milionów, które operatorzy wydali z powrotem w 2019. Drugą w kolejności była telewizja narodowa , gdzie operatorzy wydali $

. 8 milionów w I kwartale, 2020. Z drugiej strony operatorzy gier hazardowych wydali tylko 6 milionów dolarów na reklamę w sieci telewizyjnej .

Amerykański rynek gier hazardowych online ma potencjał, aby wzmocnić lokalny przemysł telewizyjny

Według danych Nielsen Ad Intel, które zostały opublikowane w marcu Reklamy telewizyjne w USA osiągnęły zaledwie 76 miliardów dolarów w 2020 . Oznaczało to spadek w porównaniu z 84 miliardów dolarów wydanych na reklamy w 2019. Spadek reklamy był bezpośrednim wynikiem wycofania się kilku kategorii reklamowych, takich jak reklama detaliczna, która zmniejszyła się o 22% . Ponadto automatyczna reklama spadła o 17% , po czym nastąpił spadek reklam restauracji o 8%.

Chociaż niektórzy reklamodawcy wycofują się, inni, na przykład operatorzy gier hazardowych, uważają to za szansę. W rzeczywistości, zgodnie z BIA Advisory Services , hazard online w USA może zwiększyć wartość $ 587 mln dla lokalnego przemysłu telewizyjnego przez 2024 . Według Nielsena to dobra wiadomość, biorąc pod uwagę, że prawie 80% reklam hazardu online jest emitowanych na lokalnych rynkach telewizyjnych.

FanDuel wydał najwięcej na lokalne reklamy telewizyjne w pierwszym kwartale 2021

Skupiając się na najlepszych reklamodawcach hazardu online w lokalnych spotach telewizyjnych w pierwszym kwartale, 2021, znajdujemy FanDuel na górze. Firma z siedzibą w USA wydała $ 57. 7 milionów na spotową reklamę telewizyjną w Q1 2021 , co oznacza 37. 5% udziału. DraftKings zajęło drugie miejsce w Q1 2021 z $ 43. 6 milionów dolarów wydanych na spotową reklamę telewizyjną . Dodatkowo BetMGM wydał trochę 24. 9 milionów, a następnie BetRivers i Betfair odpowiednio 9,3 mln USD i 6,7 mln USD.

Powrót do góry przycisk