Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Robert Goldstein wkracza jako CEO Las Vegas Sands

Robert Goldstein obejmie stanowisko nowego dyrektora generalnego Las Vegas Sands, przejmując stery po nieżyjącym już Sheldonie Adelsonie.

Las Vegas Sands mianuje Goldsteina nowym założycielem

Robert Goldstein zostaje nowym prezesem i dyrektorem generalnym Las Vegas Sands, po tym jak przez lata pełnił funkcję dyrektora zarządzającego firmy, zanim zmarł jej założyciel, Sheldon Adelson.

Pan Goldstein objął tymczasowe stanowisko dyrektora generalnego po wycofaniu się Adelsona z działalności 7 stycznia, po tym, jak założyciel firmy poprosił o oficjalny urlop medyczny w celu kontynuowania leczenia chłoniaka nieziarniczego.

Pan Adelson zmarł 11 stycznia z powodu komplikacji związanych z chorobą, bitwą, którą toczył od lat. Jednak przyszłość firmy jest bezpieczna w lojalistycznej radzie dyrektorów i kierowników, którą Adelson starannie wybierał i umieszczał na kluczowych stanowiskach.

Sam pan Goldstein jest w LVS od 1995 r., A później został mianowany członkiem zarządu w styczniu 2015 r., Co czyni go odpowiednim kandydatem na nowego człowieka na czele największego operatora kasyn na świecie.

Jego wcześniejsze doświadczenie jako wiceprezes wykonawczy ds. Globalnych operacji związanych z grami oraz prezes i dyrektor operacyjny w The Venetian i The Palazzo Las Vegas zapewniło mu niezbędne zaplecze do objęcia stanowiska, które ukształtuje przyszłość firmy.

Las Vegas kontynuuje wizję założyciela

Przyjmując stanowisko, pan Goldstein podzielił się przemyśleniami na temat zmarłego założyciela, którego czcił:

„Nasze nastroje są coraz słabsze od kilku tygodni od jego śmierci, ale przyszłość firmy, którą założył, świeci jasno. Spodziewałby się nie mniej niż agresywnej pogoni za rozpoczętą pracą, a ja jestem zdeterminowany, aby prowadzić tę firmę w sposób, który najlepiej odda jego wizję”.

– Prezes Las Vegas Sands, Robert Goldstein

Pan Goldstein odchodzi ze swojego starego stanowiska prezesa i dyrektora operacyjnego wraz z Patrickiem Dumontem , kolejnym weteranem Las Vegas Sands i zaufaną imprezą firmową. Odnosząc się do swojej nominacji, Dumont powiedział, że będzie starał się wesprzeć Goldsteina w realizacji strategii Las Vegas Sands w kraju i za granicą.

Pan Dumont podzielił się swoim spojrzeniem na przyszłość, argumentując, że podobnie jak pan Adelson, firma pozostanie zaangażowana we wspieranie lokalnych społeczności i pracowników, co zostało zilustrowane podczas pandemii, kiedy Las Vegas Sands było jedyną firmą, która nadal płaciła za zdrowie zasiłki i wypłaty wynagrodzeń pracownikom.

Ponieważ pan Dumont odchodzi ze stanowiska dyrektora finansowego , teraz obejmie je Randy Hyzak, który był kiedyś głównym księgowym. Pan Hyzak jest jednym z ostatnich pracowników firmy i dołączył do firmy dopiero w 2016 roku.

Powrót do góry przycisk