Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Simplebet, oferta Intralot NBA, mikro-zakłady MLB w DC, MT

Innowacyjna firma technologiczna w zakresie zakładów sportowych Simplebet ogłosił dzisiaj współpracę z Intralot zaowocował wprowadzeniem nowego mikro- produkty bukmacherskie w Waszyngtonie i Montanie, obejmujące działania National Basketball League (NBA) i Major League Baseball (MLB) .

Po sukcesie NFL

Uruchomienie pierwszego w historii zautomatyzowanego produktu do mikrozakładów na NBA i MLB po debiucie Simplebet i Intralot dokonanym w pierwszych miesiącach 2021 w obu jurysdykcjach w meczach play-off z National Football League (NFL) , które przyciągnęły zainteresowanie serios zakładów.

„Widzieliśmy niesamowite zaangażowanie użytkowników wokół naszej oferty na prawdziwe pieniądze podczas playoffów NFL i jesteśmy podekscytowani, mogąc wraz z naszym partnerem INTRALOTem zaprezentować nasze kolejne produkty na sezony NBA i MLB. Mikro-zakłady reprezentują przyszłość branży zakładów sportowych w USA, a nasza technologia dostarcza niezrównany produkt dla fanów, operatorów i partnerów medialnych. ”

Chris Bevilacqua, współzałożyciel i dyrektor generalny Simplebet

Simplebet i Intralot połączyły siły w listopadzie ubiegłego roku w celu zaoferowania graczom możliwości mikrozakładów na gry z NFL, NBA i MLB za pośrednictwem GambetDC, internetowego operatora zakładów sportowych w Waszyngtonie, a początkowa odpowiedź była więcej niż zachęcająca, biorąc pod uwagę około 25% całego uchwytu operatora na żywo NFL.

„Wyniki wprowadzenia naszych produktów do mikrozakładów na prawdziwe pieniądze w GambetDC i Sports Bet Montana są jak dotąd bardzo pozytywne i cieszymy się, że możemy przedstawić kolejną ewolucja możliwości zakładów w sezonach koszykówki i baseballu ”.

Byron Boothe, dyrektor generalny, Intralot Inc.

Za pośrednictwem GambetDC i terminali zakładów

Przez GambetDC oraz w lokalizacjach mieszkalnych Terminale Sports Bet Montana, pierwszy w historii w pełni zautomatyzowany produkt z grami z obu profesjonalnych lig sportowych, obsługiwany przez własny silnik wyceny mikrozakładów Simplebet, pozwoli obstawiającym obstawiać miliony momentów w trakcie każdej gry.

Rozwiązanie mikro-zakładów, które pozwala każdej sekundzie gry stać się chwilą na obstawianie, działa na platformie zakładów sportowych Orion czołowego dostawcy zakładów i loterii, która prowadzi operacje na 41 regulowane jurysdykcje na całym świecie i rachunki za $ 22. 1 miliard postawionych zakładów rocznie.

Dostawca technologii zakładów sportowych Simplebet niedawno zakończył $ 15 milionów runda finansowania w celu zebrania $ 50 milion i przeznaczyć fundusze na dalszy rozwój swojej platformy technologicznej, aby umożliwić jej prowadzenie mikrozakładów i uwzględnienie wszystkich form zakładów na żywo i zaangażowania fanów w USA.

Powrót do góry przycisk