Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

SportCaller dostarcza nowe gry F2P do Sportsbet.io

Sportsbet.io dywersyfikuje swoje portfolio produktów o dwie nowe gry od SportCaller w ramach nowego sojuszu z Coingaming Group.

Sportsbet.io zawiera teraz dwie nowe gry od SportCaller

Innowacja jest częścią SportCaller’s chleb i masło i kontynuując tę tradycję, dostawca gier F2P zawarł nowy sojusz z Firma Coingaming Group , Sportsbet.io, dedykowana marka bukmacherska.

W ramach nowego partnerstwa SportCaller wydaje dwie gry o tematyce sportowej o nazwie 4-3 darmowe i zakład darmowe 6-6 , która będzie dostępna na Sportsbet.io, ponieważ bukmacher stara się zdywersyfikować swoją ofertę i wprowadzić produkty, które nie są całkowicie uzależnione od sporadycznego harmonogramu sportów.

Nowe gry mają zupełnie nowe mechanika jackpotów, odświeżony interfejs użytkownika i wiele dyscyplin sportowych, od krykieta po piłkę nożną. Po pandemii i zawieszeniu sportu Sportsbet.io zwiększył swoją koncentrację na alternatywnych produktach bukmacherskich, w tym na grach sportowych i e-sporcie.

Budowanie produktów odpowiednich dla Fani sportu

Dyrektor bukmacherów Sportsbet.io Joe McCallum chwalił SportCaller za ustaloną ścieżkę rekord w analizie danych konsumenckich i umieszczaniu ich w procesie tworzenia produktu, co daje końcowemu rezultatowi wyraźną przewagę i atrakcyjność.

„Niezależnie od tego, czy chodzi o gry skupiające się na nabywaniu, czy utrzymywaniu czujemy się pewni, że nasi gracze będą angażować się w markę Sportsbet.io w przyjemny, szybki i uczciwy sposób – poprawiając dotychczasowe wrażenia i minimalizując rezygnację z usług, niezależnie od tego, gdzie ustawimy naszą scenę ”- dodał McCallum.

Dyrektor SportCaller Cillian Barry powiedział, że Coingaming i Sportsbet.io to firmy, które skupiły się na unowocześnianiu doświadczenia w swoich dziedzinach i że SportCaller „dobrze dopasowany” do wartości podtrzymywane przez obie marki.

Barry dodał, że osiągnięcie globalnego sukcesu zależy od połączenia międzynarodowych ambicji i lokalnej użyteczności. Częścią sukcesu SportCaller było opracowanie niezrównanych narzędzi geolokalizacyjnych, umożliwiających firmie szybkie dostosowywanie się do lokalnych wymagań rządów i organów regulacyjnych.

„Jestem z przyjemnością informujemy, że początkowe zaangażowanie było niezwykle pozytywne, więc nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak gry takie jak 4-3-free i Bet free 6-6 nadal działają w różnych regionach, które w niektórych przypadkach reprezentują dla nas nowe rynki ” Barry kontynuował i wyjaśnił, że segment„ free-to-play ”jest nadal dostępny i przynosi korzyści biznesowi w takim samym stopniu, jak konsumentom.

Powrót do góry przycisk