Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Sportradar i bułgarska policja podpisują protokół ustaleń

Sportradar, wiodący na świecie dostawca danych i rozwiązań sportowych, podpisał protokół ustaleń z bułgarską policją w celu ochrony integralności sportowej w kraju.

Sportradar i bułgarska policja w celu ochrony uczciwości w sporcie

Sportradar , wiodący na świecie międzynarodowy dostawca danych sportowych, podpisał protokół ustaleń (MoU) z Generalną Dyrekcją Policji Bułgarii , tworząc partnerstwo strategiczne w celu utrzymania integralności sportowej w kraju.

W ramach umowy obie organizacje będą wymieniać dokumentację, analizy i inne informacje związane z uczciwością w sporcie. Bułgarska policja i Sportradar rozpoczną badanie możliwości wspólnych projektów. Celem jest ustanowienie praktyk, które będą skutecznie zwalczać oszustwa, ustawianie meczów i korupcję w branży zakładów sportowych.

Sportradar współpracuje z organami ścigania w Europie

Sportradar nawiązał współpracę z krajowymi organami policyjnymi i organami ścigania różnych krajów europejskich, w tym z Europolem. Firma współpracuje z policją austriacką, francuską policją federalną, hiszpańską Guardia Civil i innymi. Dzisiejsze porozumienie MoU z bułgarską policją zapewnia wzmocnione zabezpieczenia wokół bułgarskiego sportu.

Dyrektor zarządzający Sportradar Integrity Services Andreas Krannich stwierdził, że priorytetem firmy jest utrzymanie integralności sportu w skali globalnej. Partnerstwa takie jak to pomagają organizacji zmniejszyć korupcję, która zagraża uczciwości w sporcie. Firma dąży do posiadania skutecznych kanałów komunikacji z Generalną Dyrekcją Policji w Bułgarii w celu rozwiązywania wszelkich problemów związanych z uczciwością sportową w kraju.

Główny komisarz Nikolay Hadzhiev , Dyrektor Generalnej Dyrekcji Policji Krajowej, stwierdził, że protokół ustaleń między obiema organizacjami doprowadzi do poprawy w dziedzinie ochrony i zabezpieczenia uczciwości sportowej i zakładów sportowych. Powiedział również, że ta współpraca postawi bułgarski sport na bezpieczniejszej pozycji.

Sport podpisał umowę z NOC NSF

Sportradar podpisał umowę pilotażową z władzami holenderskimi w celu monitorowania zakładów na zawody sportowe w Holandii. Jest pierwszą firmą, która dostarcza rozwiązania w zakresie integralności w Holandii Komitet Olimpijski Holenderska Federacja Sportowa (NOC NSF) . Jako Krajowa Platforma dla tego kraju w ramach Konwencji Rady Europy z Macolin, NOC NSF będzie wykorzystywać narzędzia Sportaradar, zebrane z doświadczenia i rozległej wiedzy w zakresie ustawiania meczów.

Sportradar nawiązał współpracę z SvFF w celu monitorowania swoich zawodów

Firma Sportradar podpisała umowę z Szwedzki Związek Piłki Nożnej (SvFF) w celu monitorowania i ochrony uczciwości rozgrywek piłkarskich w kraju.

W sezonie 2021 firma będzie korzystać ze swojego rozwiązania do śledzenia zakładów, system wykrywania oszustw , kontrola 2, 000 mecze ze szwedzkiego Ettan, Division 2, U 21 Allsvenskan, U 19 Allsvenskan i mecze towarzyskie z udziałem szwedzkich drużyn (FDS) .

SvFF korzystał wcześniej z usług firmy Sportradar, aby pomóc w toczącym się dochodzeniu n do byłego gracza Allsvenskan.

Powrót do góry przycisk