Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Sportradar przejmuje InteractSport, dążąc do podbicia krykieta

Sportradar, wiodący dostawca danych sportowych, nabył swoją trzecią firmę za 2021, podpisując ostateczną umowę z InteractSport, firma dostarczająca dane sportowe, technologie i spostrzeżenia.

Sportradar kończy swoje Q 22021 z Interactsport Acquisition

Dzisiaj, Sportradar , wiodący globalny dostawca danych i rozwiązań sportowych , ogłosił zawarcie ostatecznej umowy z InteractSport , firmą zajmującą się danymi i technologiami sportowymi, oferującą wgląd w dane i możliwości handlowe. InteractSport nawiązał współpracę z wieloma liderami w branży, szczególnie z doświadczeniem w krykieta. Dzięki temu przejęciu Sportradar zamierza zamknąć Q 22021 , pod warunkiem uzyskania zezwoleń regulacyjnych .

CEO Sportradar Group Carsten Koerl powiedział, że przejęcie to daje firmie szansę na rozwój jego oferta treści, ponieważ krykiet jest jednym z najpopularniejszych sportów na świecie. Sportradar widzi szansę na rozwój ze względu na swoją popularność w Azji.

CEO InteractSport Sam Taylor powiedział że celem firmy jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla branży sportowej. Powiedział, że dołączenie do Sportradar wydaje się naturalnym krokiem w kierunku osiągnięcia tego celu. Fuzja umożliwi firmie skalowanie działalności i opracowywanie nowych, najnowocześniejszych produktów, poszerzanie obecnego zasięgu i wejście na nowe rynki.

Ta ostateczna umowa jest trzecim przejęciem Sportradar w 2021. Firma niedawno przejęła Synergy Sports z siedzibą w USA.

Sportradar i InteractSport podbijają świat krykieta

Krykiet to jeden z najpopularniejszych sportów na świecie. Ma ponad 2 miliardy fanów na całym świecie. Dzięki temu przejęciu Sportradar stworzy obu firmom możliwość wejścia na nowe rynki z produktami InteractSport i tworzeniem treści.

Produkty InteractSport obejmują kompleksowy zestaw cyfrowe platformy do zarządzania sportami , które obejmują zawody, elektroniczne ocenianie i zarządzanie rejestracjami. Firma dysponuje najnowocześniejszym narzędziem do gromadzenia danych dotyczących krykieta.

Jej celem jest zrewolucjonizowanie „sposobu, w jaki historia krykieta jest przekazywana fanom”. InteractSport oferuje również FrogBox , zautomatyzowaną produkcję w grze, transmisję na żywo i rozwiązanie do zarządzania krykietem.

W świecie krykieta partnerami InteractSports są Cricket Australia oraz Anglia i Walia Tablica do krykieta .

Sportradar zapewnia światowej klasy rozwiązania integralności

Sportradar niedawno podpisał umowę pilotażową z Holenderskim Komitetem Olimpijskim Holenderskiej Federacji Sportowej (NOC NSF), której celem jest zapewnienie rozwiązań integracyjnych w zakresie monitorowania zawodów sportowych w kraju w tym roku. Firma dąży do osiągnięcia pozytywnych wyników, stosując strategie, takie jak pokrycie każdego meczu, aby chronić sport przed zagrożeniami dla uczciwości.

Wiodący na świecie dostawca danych sportowych podpisał protokół ustaleń z bułgarską policją w celu zachowania integralności sportowej i ustanowienia skutecznych sposobów zwalczanie oszustw i korupcji w branży zakładów sportowych w kraju.

Powrót do góry przycisk