Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Sportradar zapewni usługi integralności dla ÖFB

Sportradar, dostawca rozwiązań w zakresie danych sportowych i integralności, ujawnił w komunikacie prasowym, że Sportradar Integrity Services zawarł długoterminową umowę z austriackim Football Federation (ÖFB) .

6-letnia umowa upoważniła firmę zajmującą się technologią danych do wdrożenia rozwiązania do monitorowania zakładów, Universal Fraud Detection System (UFDS) , w celu ochrony integralności wszystkich rozgrywek piłkarskich w Austrii zarządzanych przez organ krajowy.

Zaawansowany system monitorowania zakładów obejmujący globalny zespół ekspertów i analityków obejmie ponad 700 mecze w sezonie z austriackich lig regionalnych w celu zidentyfikowania nieprawidłowości w schematach zakładów przy użyciu wyrafinowanej kombinacji modeli matematycznych i algorytmów uczenia maszynowego.

W przypadku wykrycia podejrzanego dopasowania, niezależnie ocenione i zweryfikowane UFDS zgłasza dopasowanie swojemu partnerowi, aby zapewnić poziom globalnej widoczności w ustawianiu meczów. W przeszłości 15 lat system wykrył i zgłosił w ciągu 5, 400 podejrzane dopasowania w światowym sporcie, z ponad 500 tylko w 2020.

Dr. Thomas Hollerer, sekretarz generalny ÖFB, nakreślił niebezpieczeństwo dla dzisiejszego świata sportu związane z kwestią ustawiania meczów, uznając zobowiązania federacji do zachowania integralności sportu.

„Współpracując z firmą Sportradar Integrity Services w celu monitorowania naszych rozgrywek za pośrednictwem rozwiązania UFDS, będziemy mieć cenny nadzór nad globalnymi rynkami zakładów oferowanych w naszych grach.”

Dr. Thomas Hollerer, sekretarz generalny, ÖFB

Dr. Hollerer następnie podkreślił udokumentowane osiągnięcia Sportradar w dziedzinie uczciwości sportowej oraz możliwości rozwiązania do monitorowania zakładów firmy technologicznej, aby pomóc federacji w realizacji programu uczciwości w okresie obowiązywania podpisanej umowy.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z ÖFB i oferować naszą wiedzę, aby pomóc chronić krajowe mecze piłki nożnej przed zagrożeniami związanymi z uczciwością”.

Andreas Krannich, dyrektor zarządzający, Sportradar Integrity Services

Podwyższony poziom ryzyka dopasowania dopasowania

Dyrektor zarządzający Sportradar Integrity Services Krannich kontynuował, odnotowując rosnący wskaźnik problemów z uczciwością pojawiających się na zawodach niższego szczebla w globalnej piłce nożnej, głównie z powodu wyzwań związanych z wybuchem koronawirusa, który wywołał potrzebę silnych środków na rzecz uczciwości w celu rozwiązania problemu podwyższony poziom ryzyka.

„Jako światowy lider w zakresie usług uczciwości w sporcie, naszym najwyższym priorytetem jest współpraca z naszymi partnerami i wspieranie skutecznych ram aby pomóc zminimalizować problemy związane z uczciwością. ”

Andreas Krannich, dyrektor zarządzający, Sportradar Integrity Services

Andreas Krannich podsumował, wyrażając uznanie dla Austriackiego Związku Piłki Nożnej za zaangażowanie w ochronę integralności krajowych rozgrywek nie zgadzają się z podpisaną umową UFSD i oświadczyli, że Sportradar Integrity Services chętnie udzieli pomocy, aby wesprzeć jego program uczciwości w ciągu najbliższych 6 lat.

ÖFB to najnowszy krajowy organ zarządzający sportami organ do zwrócenia się do firmy Sportradar o świadczenie usług w zakresie uczciwości, podążając śladami Szwedzkiego Związku Piłki Nożnej (SvFF) i Holenderskiego Komitetu Olimpijskiego Holenderskiej Federacji Sportowej (NOC NSF), które podpisały umowy UFDS odpowiednio w marcu i kwietniu

Powrót do góry przycisk