Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Stefan Matthews mówi o technologii Blockchain w „Hashing It Out”, odc. 3

Dyrektor generalny TAAL i prezes nChain Group, Stefan Matthews wziął udział w najnowszym odcinku nowego programu Calvina Ayre Hashing it Out. Jako profesjonalista z prawie 20 latami doświadczenia w branży hazardowej, Matthews omówił korzyści z technologii BSV dla organów regulacyjnych i całej branży hazardowej.

Stefan Matthews mówi o technologii Blockchain

Ostatni miesiąc , za premierowy odcinek „ Hashing it Out ”, Calvin Ayre , Ayre Group i Założyciel CoinGeek mówił o przyszłości technologii blockchain w branży hazardowej . Teraz, na początku tego tygodnia, prezes wykonawczy i dyrektor generalny TAAL , który jest również prezesem wykonawczym Grupa nChain i członek komitetu wykonawczego w Stowarzyszenie Bitcoin , Stefan Matthews brał udział w trzecim odcinku „ Hashing it Out ” z

Becky Liggero Fontana . W najnowszym odcinku Matthews opisał, w jaki sposób branża może skorzystać na technologii blockchain Bitcoin SV (BSV).

Dlaczego BSV jest prawdopodobnie najlepszą platformą Blockchain?

Według Matthews, obecnie coraz więcej aplikacji hazardowych i gier online przechodzi na blockchain . Przyznał jednak, że wcześniej aplikacje te nie mogły „ faktycznie znajdować się na platformach Ethereum lub BTC ” po prostu z powodu problemów ze skalowaniem . Matthews podkreślił, że w przeciwieństwie do innych platform Bitcoin SV lub BSV nie ma takich problemów ze skalowaniem . Nie zapomniał wspomnieć, że „niezwykle niski” koszt transakcji w połączeniu z możliwościami skalowania naprawdę pokazuje, że BSV ma niesamowity potencjał. Porównanie BSV z innymi platformami ujawnia „ ogromne zróżnicowanie ”, dodał Matthews.

I oczywiście mam szczęście pracować teraz z platformą Bitcoin SV lub BSV, która nie ma tych problemów ze skalowaniem.

Stefan Matthews

Ponadto wspomniał, że niektórzy profesjonaliści z branży hazardowej kwestionują, czy opłaca się (ze względu na opłaty) uruchamiać każdą pojedynczą część danych przez blockchain. Tutaj Matthews wyjaśnił, że nie każda pojedyncza transakcja musi zostać skierowana do łańcucha .

Oczywiście sposobem na zaprojektowanie tego są nakładkowe sieci, które łączą się z łańcuchem i przechodzą do wszystkich swoich znaczników czasu i daty oraz wszystkiego inne, które są całkowicie niezmienne, które można wykorzystać do celów audytu itp.

Stefan Matthews

Zamiast tego powiedział, że za pomocą rozwiązanie sieciowe typu overlay , można uchwycić korzyści płynące z „ znacznika czasu transakcji w łańcuchu ”, podczas gdy w w tym samym czasie wszystkie dane nie muszą znajdować się „fizycznie w głównym łańcuchu” .

Zanim podszedł do technologii BSV, Matthews był częścią branży hazardowej przez prawie 20 lat . W swoim wywiadzie Matthews przypomniał sobie, jak poznał dr. Craig Wright i Calvin Ayre , gdy był jeszcze związany z branżą hazardową.

Regulatorzy czerpią korzyści z BSV

Koncentrując się na korzyściach, jakie BSV może przynieść branży hazardowej, Matthews powiedział, że jest raczej zaskoczony, że organy regulacyjne nie wykazały większego zainteresowania technologią . Według niego jednym z powodów niewielkiego zainteresowania jest fakt, że organy regulacyjne mogą nie zdawać sobie sprawy, że łańcuch bloków BSV może zostać wykorzystany do budowy „w pełni zgodnego z przepisami systemu monitorowania licencjobiorców” . Mając to na uwadze, przewidział, że nie zajmie dużo czasu, zanim operatorzy gier hazardowych i organy regulacyjne zaczną rozumieć tę technologię. Ponadto Matthews powiedział, że w nChain odbyło się wiele dyskusji na ten temat.

How Matthews Met Ayre and Dr. Wright

Matthews przypomniał sobie, że podczas pracy w Centrebet w

, po raz pierwszy spotkał dr Wrighta. Firma była w trakcie debiutu na australijskiej giełdzie papierów wartościowych i wtedy Matthews został przedstawiony zespołowi audytowemu, a dr Wright był jednym z nielicznych członków.

Mężczyzna siadał i rozmawiał ze mną o wszystkich rzeczach związanych z walutami cyfrowymi, e-walutami, cyfrowym złotem i wieloma związanymi z tym technologiami

wyjaśnił Matthews.

Chociaż dr Wright i Matthews nie pracowali bezpośrednio, współpracowali z członkami zespołu przez 4-5 miesięcy. Po zakończeniu pierwszej oferty publicznej dr Wright „ związał się z Centrebet w inny sposób ”. Matthews pamięta, jak osobiście rozmawiał z Wrightem, który podzielił się niektórymi ze swoich pomysłów . Przyznał, że na początku nie mógł zrozumieć, nad czym Wright pracuje.

Oprócz dr Wrighta, Matthews przypomniał sobie, jak po raz pierwszy spotkał Ayre. Na początku 2010 opuścił Centrebet, kiedy firma została przejęta przez Sportingbet . Następnie Matthews dołączył do Bodog Group iw konsekwencji spotkał Ayre .

Utworzenie grupy nChain

W trzecim odcinku „ Hashing it Out ” Matthews opisał, jak Grupa nChain została utworzona. Przypomniał sobie, że gdy zdecydował się odejść z branży hazardowej, zadzwonił do niego dr Wright. Matthews pamiętał, że dr Wright powiedział, że ma dość prowadzenia biznesów, firm lub zajmowania się zasobami ludzkimi . Ponadto dr Wright powiedział, że chciał generować pomysły i przekazywać je ludziom , którzy mogą przekształcić je w rozwiązania. Według Matthewsa był to „fatalny telefon”, który zaowocował utworzeniem Grupy nChain . Następnie ujawnił, że dr Wright przeniósł się do Londynu z rodziną i nadal tworzy pomysły dzień po dniu, podczas gdy zespół ponad 200 profesjonaliści z nChain Group tworzą nowe rozwiązania z tymi pomysłami.

Wydobycie w porównaniu z operacją w kasynie online

Oprócz powiązań, jakie nChain łączy z branżą hazardową, Matthews ujawnił, że mogą istnieć podobieństwa między branżą hazardową a TAAL, która jest „ wyspecjalizowaną firmą wydobywczą lub procesor transakcji typu blockchain przedsiębiorstwa ”. W wywiadzie porównał górnictwo do sektora gier online . Matthews zwrócił uwagę, że kiedy zaangażował się w wydobycie w 2015, był świadkiem, jak organizowane są operacje wydobywcze. Dodał, że wtedy rozumiał, że te operacje „ nie różniły się od prowadzenia kasyna online ”.

Matthews przyznał, że operacja wydobywcza ma taką samą mechanikę, jak prowadzenie kasyna online z 5000 automatami do gry . Dodał, że w uczeniu maszynowym, które jest procesem znanym również jako haszowanie , maszyny są zaprogramowane tak, aby generowały określony zwrot. Jeśli nie obserwuje się powrotu, przeprowadza się dochodzenie w celu ustalenia przyczyny.

Nie ma wątpliwości myślę, że niektóre z rzeczy, o których myślimy w kontekście uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji, z pewnością zbiegną się w obszarach projektowania i produktów, nad którymi pracujemy w ciągu najbliższych kilku lat.

Stefan Matthews

Według Matthewsa procesy takie jak oszustwa i „ dojenie ” oznaczają, że maszyny są uszkadzane lub poddawane wpływom, a tym samym nie generują haszyszu. Innymi słowy, ujawnił, w jaki sposób negatywne procesy mogą wpływać na operację wydobywczą w podobny sposób, jak mogą wpływać na operacje hazardowe online .

Wreszcie Matthews ujawnił, że firmy wydobywcze, takie jak TAAL, obecnie rozważają opcje konwergencji technologii blockchain i sztucznej inteligencji (AI). Dodał, że nie zostało jeszcze ustalone, w jaki sposób połączenie tych dwóch technologii może przynieść przewagę konkurencyjną .

Powrót do góry przycisk