Betamo Casino Pakiet Powitalny
Newsy

Wirginia: Kwietniowe zakłady sportowe spadły zgodnie z ogólnokrajowym trendem

Rynek zakładów sportowych w Wirginia odnotował w kwietniu spadek po raz pierwszy od jego uruchomienia w styczniu, zgodnie z ogólnopolskim trendem spadku wolumenów zakładów ze względu na wolniejszy harmonogram wiosennych i letnich sportów.

Niektóre rozgrywki są niezastąpione

Wirginia w kwietniu spadła poniżej 240 milionów aby przypomnieć wszystkim, że wolumeny zakładów sportowych mają charakter sezonowy, ponieważ rozgrywki takie jak National Football League (NFL) ) i National Collegiate Athletic Association (NCAA) reprezentują interes gracza, którego nie może zastąpić żadna inna konkurencja.

Według analityków śledzących rozwój branży oczekuje się, że sezonowe spowolnienie będzie miało wpływ na wolumeny zakładów sportowych w całym kraju do początku nowego sezonu piłkarskiego.

Dane opublikowane w piątek przez Virginia Lottery pokazał bukmacherów w stanie wygenerowanych $236.Łącznie 4 miliony zakłady w kwietniu, reprezentujące 19.2% spadku sekwencyjnego od $304.1 mln w marcu. Kwietniowy uchwyt zakładów sportowych reprezentował najniższy miesięczny odczyt w porównaniu z pierwszymi pełnymi 3 miesiącami zakładów sportowych w stanie.

Średnio dzienne kwietniowe 7,9 mln USD był 22.3% mniej w porównaniu do marcowego dziennika średnia 9,8 mln USD , spadek wynikający z braku ważnych świąt sportowych, które wzbudziłyby zainteresowanie graczy.

Zatrzymani bukmacherzy z Wirginii $22.4 miliony na kwietniowe zakłady, 41% spadł z $25.6 milionów wygranych w zakładach w marcu. Skorygowane przychody brutto wyniosły $13.4 mln , 17.4% niższa niż $ .8 milionów w poprzednim miesiącu, co daje 1,7 .$ mln w podatkach stanowych, z czego $27,236 przeznaczone na rozwiązywanie problemów związanych z hazardem.

Miesiąc spadku liczby zakładów sportowych

Spadek liczby zakładów sportowych w Wirginii był zgodny ze spadkami liczby zakładów z miesiąca na miesiąc w innych stanach, w tym w stanie Indiana (-25.4%), Iowa (-26.7%) i Michigan (-0,5%) publikuje spadek większy niż Virginia, podczas gdy inni jak New Jersey (-13%), Tennessee (-13.6%), Pensylwania (-13.4%) i Kolorado (-18.8%) doświadczających mniejszych.

Pomimo spowolnienia w kwietniu, Vi rginia jest wciąż na dobrej drodze, aby stać się państwem, które najszybciej osiągnie 1 miliard próg, po zgromadzeniu $304.2 miliony w zakładach od uruchomienia zakładów sportowych pod koniec stycznia.

Bycie tylko $236 milion poniżej 1 miliarda dolarów, Virginia jest w doskonałej sytuacji, aby przekroczyć próg w maju, jej 5 miesiąc działalności i wyprzedzenie Tennessee, które osiągnęło kamień milowy po 6 miesiącach działalności.

Czynniki, które mogą popchnąć Virginię, to trwające głębiej w lecie niż zwykle play-offy Narodowej Ligi Koszykówki (NBA) oraz Igrzyska Olimpijskie , ponieważ oraz potencjalną ekspansję zakładów sportowych w stanie dzięki nadchodzącemu uruchomieniu aplikacji bukmacherskiej Penn National Barstool zaplanowanej przed rozpoczęciem sezonu piłkarskiego.

Powrót do góry przycisk